www.umysl.pl  ... dodaj do ulubionych. 1 strona 1 strona Powrót - wstecz 1 strona Powrót Napisz do nas Napisz do nas Szukaj: Umysl.pl, wyszukiwarki, encyklopedie Szukaj Spis treści Spis treści    
 
Katarzyna Kemus


Kontakt
http://www.umysl.pl/
Facebook

Podziękowanie:

Dziękuję Katarzynie Kemus za duży wkład w powstanie i rozwój lifestylowego portalu Umysl.pl. W szczególności, za 20 letnie gromadzenie materiałów naukowych, opracowywanie i korektę tekstów, udostępnienie dużej ilości prywatnych zdjęć oraz pomysły i inspiracje, które zaowocowały rozszerzaniem tematyki o działy nauka, podróże, sztuka oraz natura i zdrowie. Katarzyna Kemus przez wiele lat portal tworzyła i jest jego współwłaścicielem. Aktualnie przygotowuje materiały do swojej nowej książki.

Krzysztof Drupka

Tata chciał bym skończyła medycynę a mama zdrowe żywienie. Rozważałam te opcje, ale poszłam swoją drogą. Moją pracę w portalu Umysl.pl dedykuję mojej mamie Alicji. Jej ciekawa, bogata osobowość, uczciwość, entuzjazm i siła charakteru do pokonywania wyzwań, do dziś mnie wspierają. Tacie dziękuję za jego szczerą miłość do mnie, optymizm i wiarę.

Katarzyna Kemus

Wykształcenie:

Praca:

Katarzyna pracowała w firmie Microsoft w początkowym okresie tworzenia polskiego oddziału. Od 20 lat jest redaktorem portalu Umysl.pl. Katarzyna pracowała i współpracowała z wieloma innymi firmami:

Kursy zawodowe i rozwoju osobistego:

=======