www.umysl.pl  ... dodaj do ulubionych. 1 strona 1 strona Powrót - wstecz 1 strona Powrót Napisz do nas Napisz do nas Szukaj: Umysl.pl, wyszukiwarki, encyklopedie Szukaj Spis treści Spis treści    
 
Survival - natura
   Natura   

Poszerzając i odbudowując poczucie związku z Naturą, wprowadzamy pewien ponadczasowy porządek i ład w nasze życie, a w naszych sercach przywracamy prawidłowy rytm.

Wiedza musi brać pod uwagę naszą złożoność i różnorodność, być odbiciem bogactwa natury, pokazać czyny podjęte z najgłębszej potrzeby psychiki.

Każde zjawisko ma niezliczone aspekty i wiele zależy od tego z jakiej perspektywy się na nie spojrzy. Są sytuacje, że nie ma możliwości i są sytuacje, że nam się wydaje, że nie ma możliwości. To pewne ograniczenie.

Rozszerzając pole świadomych działań i zmieniając dotychczasowe nawyki, nadajemy swojemu życiu pożądany, pozytywny kierunek. 80% naszego działania to przyzwyczajenia, a jedynie 20% to działanie świadome. Nawet sposób naszego myślenia jest przyzwyczajeniem. Dajmy sobie szansę. Istnieje inne nastawienie umysłu.
Autor: Katarzyna Kemus

Natura

Prawa autorskie
www.umysl.pl  ... dodaj do ulubionych.
1 strona 1 strona Powrót - wstecz 1 strona Powrót Powrót na górę strony Góra Napisz do nas Napisz do nas Szukaj: Umysl.pl, wyszukiwarki, encyklopedie Szukaj Spis treści Spis treści