www.umysl.pl  ... dodaj do ulubionych. 1 strona 1 strona Powrót - wstecz 1 strona Powrót Napisz do nas Napisz do nas Szukaj: Umysl.pl, wyszukiwarki, encyklopedie Szukaj Spis treści Spis treści    
 
Polska Pałac Kultury i Nauki
  Informacje ogólne  

Pałac Kultury i Nauki

Umysł Historia PKiN w pigułce      
Umysł Centrum kongresowe      

Pałac Kultury i Nauki jest największym w Warszawie centrum kongresowym. W salach pałacu może sie wygodnie pomieścić ponad 4.500 uczestników. Co roku w pałacowych salach konferencyjnych odbywa się kilkadziesiąt kongresów i szkoleń. Każdy z organizatorów szkoleń znajdzie tu salę odpowiadającą jego potrzebom: od największej na 3000 miejsc Sali Kongresowej do kilku małych sal dla 80 - 100 osób.

Pałacowe wnętrza wyposażone są w system nagłośnienia i unikatowy system bezprzewodowego dostępu do internetu. System ten pozwala na równoczesne połączenie z siecią kilku tysięcy komputerów.

Bogate zaplecze i możliwości techniczne, windy towarowe i profesjonalna obsługa wpływają na jakość oferowanych przez Pałac usług. Wysoki standard gmachu potwierdza niewątpliwie jego członkostwo w międzynarodowych stowarzyszeniach: ICCA, EFCT i AIPC.

Umysł Targi i wystawy      
Umysł Sala Kongresowa i Koncertowa      

Sale Kongresowa i Koncertowa Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie to dwie najlepsze sale koncertowe w Polsce. Pierwsza z nich wiedzie prym pod względem wielkości - może pomieścić aż 2897osób, z kolei druga z nich, jest obecnie najlepiej wyposażoną w nowoczesną technologię.

W sali Kongresowej występowali tacy artyści jak Louis Armstrong, Marlena Dietrich, Procol Harum i Rolling Stones i wielu innych. Odbywają się tu od lat przyciągające duże grono miłośników koncerty jazzowe, a także zamknięte kongresy takich firm jak Microsoft, Nationale Nederlanden, Commercial Union, Zepter International.


~:~


Autor: Krzysztof Drupka

Warszawa

Prawa autorskie
www.umysl.pl  ... dodaj do ulubionych.
1 strona 1 strona Powrót - wstecz 1 strona Powrót Powrót na górę strony Góra Napisz do nas Napisz do nas Szukaj: Umysl.pl, wyszukiwarki, encyklopedie Szukaj Spis treści Spis treści