www.umysl.pl  ... dodaj do ulubionych. 1 strona 1 strona Powrót - wstecz 1 strona Powrót Napisz do nas Napisz do nas Szukaj: Umysl.pl, wyszukiwarki, encyklopedie Szukaj Spis treści Spis treści    
 
Samorealizacja
   Określ cele   


Określ cele


Umysł Cel, odwaga, radość    

Określanie celów jest działaniem proaktywnym. Formułując własny cel, sprawdzaj czy jest osadzony w Twoim sercu ( badaj intencję ). Jeżeli nie jest, to oczekiwana zmiana będzie tylko w słowach. SUKCES to Cel, Odwaga i Radość wsparte pragnieniem, przekonaniem, wiarą, wyobraźnią, kreatywnością, odwagą, działaniem i oczywiście akceptacją rezultatów. Zamiana potrzeb, lęków, obowiązku na cel, odwagę, radość to zamiana reaktywności na proaktywność.

Cel powinien:

Umysł Pragnienia    

Śmiało sięgaj po swoje Pragnienia. Twoje wartości opisują emocjonalne korzyści płynące z Twoich pragnień. Co ma dla Ciebie wartość to Cię motywuje, siłą serca. Zatem, formułując intencję, cele, pytaj:

Źródła wątpliwości:

Gdy nie osiągniesz celu zadaj sobie pytania:

Jeśli nie wstajesz z palącym pragnieniem działania masz ZA MAŁO CELÓW. Idź do stołu i zapisz WSZYSTKIE CELE jakie chcesz osiągnąć w życiu. Staraj się dociągnąć do 100.

Umysł SMARRT    
~:~


Autor: Krzysztof Drupka

 

Prawa autorskie
www.umysl.pl  ... dodaj do ulubionych.
1 strona 1 strona Powrót - wstecz 1 strona Powrót Powrót na górę strony Góra Napisz do nas Napisz do nas Szukaj: Umysl.pl, wyszukiwarki, encyklopedie Szukaj Spis treści Spis treści