www.umysl.pl  ... dodaj do ulubionych. 1 strona 1 strona Powrót - wstecz 1 strona Powrót Napisz do nas Napisz do nas Szukaj: Umysl.pl, wyszukiwarki, encyklopedie Szukaj Spis treści Spis treści    
 
Samorealizacja
   Wiara   


Wiara


Umysł Poczuj i uwierz we Własne Pragnienia    

Podświadomość stanowi jedność z NIESKOŃCZONĄ ŚWIADOMOŚCIĄ. Wypełnij Serce i umysł światłem Nieskończonej Świadomości i pielęgnuj przejrzystą przestrzeń umysłu. Gdy nasza podświadomość jest czysta i połączona z Nieskończoną Świadomością to jest źródłem siły, która płynie z naszych pragnień. Naturalne impulsy podświadomości skierowane są na Twoje dobro. Żeby wygrać trzeba być w zwycięskim nastroju. Sukces wymaga byś go pragnął całym sobą.

Realizację PRAGNIEŃ wspiera energia Twojego serca. Oderwij się od POTRZEB i idąc za głosem serca, urzeczywistniaj własne PRAGNIENIA. Emocją pokonującą lęk jest PRAGNIENIE. Czerp z rogu obfitości.

Wygładzaj własną Drogę do Doskonałości stawiając czoło Rzeczywistości.

Lepiej żebyś wiedział, czego chcesz, bo prawdopodobnie będziesz to miał.

Szczęście jest wynikiem zdeterminowanego Umysłu. Wszystko będzie Ci dane na miarę Twojej Wiary (PRZEKONANIE, że tego PRAGNIESZ). Niezachwiana Wiara jest najważniejsza. Trudno jest zachować wiarę w obliczu problemu. Człowiek, który wątpi niech nie myśli, że cokolwiek otrzyma. Uczucia mają moc. Energia, którą oddajesz, to rezultaty, które osiągasz. Możesz przyciągnąć tylko to, czym w swoim odczuciu, bez żadnych wątpliwości, naprawdę jesteś. Sekretem sukcesu jest to by się NIE PODDAWAĆ.

Umysł Uwierz w Dobro    

Celem GRY ŻYCIA jest WYRAŹNE ZOBACZENIE DOBRA i usunięcie z umysłu jakichkolwiek obrazów zła. W naturze zło nie istnieje. Słuchanie lęku to wiara w zło. Robiąc to czego się boisz BUDUJESZ WIARĘ w swoje możliwości. Wiara jest wysiłkiem Woli.

Umysł Uwierz w siebie    

Umacniaj poczucie własnej wartości. Wycieraj kompleksy. Bycie Istotnym dla innych buduje wewnętrzną wartość. Ćwicz pewność siebie przed lustrem. Pozycję każdego człowieka widać w jego oku.

Wiara bez działania jest martwa.

~:~


Autor: Krzysztof Drupka

 

Prawa autorskie
www.umysl.pl  ... dodaj do ulubionych.
1 strona 1 strona Powrót - wstecz 1 strona Powrót Powrót na górę strony Góra Napisz do nas Napisz do nas Szukaj: Umysl.pl, wyszukiwarki, encyklopedie Szukaj Spis treści Spis treści